Tragiczny wypadek w Różańcu. Zginęła 15-latka

Wczoraj wieczorem w Różańcu, idąca poboczem drogi 15-latka została potrącona przez osobową Mazdę. Nastolatka została przewieziona do szpitala, jednak w wyniku doznanych obrażeń zmarła.

Reklamy

 

Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają szczegóły i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszej. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00, w miejscowości Różaniec, w gminie Tarnogród.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 30-letni kierowca Mazdy potrącił idącą poboczem lewej strony jezdni 15-letnią mieszkankę powiatu biłgorajskiego. Nastolatka została przetransportowana karetką do szpitala, niestety wskutek odniesionych obrażeń i pomimo czynności reanimacyjnych  zmarła.

Jak ustalono, 15 latka szła razem z rówieśniczką, która nie ucierpiała w zdarzeniu.

30-letni kierowca Mazdy był trzeźwy. Mieszkaniec powiatu Dąbrowa Górnicza został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Decyzją prokuratora ciało nastolatki zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zabezpieczony został również samochód biorący udział w zdarzeniu.

 

źródło i fot. KPP w Biłgoraju