Tragiczny wypadek w Zwierzyńcu. Zginęła kobieta kierująca busem (ZDJĘCIA)

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj w Zwierzyńcu. Bus, na łuku drogi zderzył się z jadącą z przeciwka ciężarówką. Na miejscu zginęła 46-letnia kobieta, która kierowała busem.

Reklamy

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj, około godziny 10.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca busem marki Volkswagen Transporter 46-letnia kobieta, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i czołowo zderzyła się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Volvo z przyczepą, przewożącym ładunek drewna. Siła uderzenia wepchnęła busa do przydrożnego rowu. Częściowo do rowu zjechała także ciężarówka.

Reklamy

Nieprzytomną kobietę służby ratunkowe wydostały z rozbitego pojazdu. Mimo podętej reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych. 46-latka z gminy Tereszpol zmarła.

Ciężarówką kierował 49-latek z tej samej gminy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Mężczyzna nie odniósł obrażeń.

Decyzją prokuratora ciało 46-latki zostało przewiezione do zakładu patomorfologii.

Droga była zablokowana, a kierowców kierowano na zorganizowano objazdy. Szczegóły i okoliczności wypadku ustalają policjanci z zamojskiej komendy pod nadzorem prokuratora.

­

(info i fot. KPP Biłgoraj)


Zobacz też:

Aż 13 wykroczeń w 2,5 godziny. Policyjny dron w akcji na DK-17 (WIDEO)

Aż 13 wykroczeń w 2,5 godziny. Policyjny dron w akcji na DK-17 (WIDEO)