Tragiczny wypadek. Zginął 20-letni kierowca (ZDJĘCIA)

20-letni kierowca citroena, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu.

Reklamy

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj, kilka minut po godzinie 1 w nocy na drodze wojewódzkiej numer 819, w miejscowości Stępków, w powiecie parczewskim.

Ze wstępnych, policyjnych ustaleń wynika, że 20-letni kierowca citroena z gminy Dębowa Kłoda, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, potem na pobocze, gdzie uderzył w drzewo.

20-latek podróżował sam. Zakleszczony we wraku, został ewakuowany przez strażaków, a następnie przekazany zespołowi karetki pogotowia. Niestety, lekarz stwierdził natychmiastowy zgon mężczyzny w skutek odniesionych obrażeń w chwili zdarzenia.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Jego decyzją, ciało 20-latka zabezpieczono celem przeprowadzenia badań sekcyjnych.

W trakcie prowadzonej akcji ratowniczej droga była całkowicie zablokowana.

Policjanci będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i przebieg tragedii.

­

(info i fot. KPP Parczew)


Zobacz też:

Prośba o pomoc dla kombatanta, któremu spłonęło mieszkanie (ZDJĘCIA)

Prośba o pomoc dla kombatanta, któremu spłonęło mieszkanie (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na Instagramie