23 września 2023

Trzy śmiertelne wypadki

Trzy osoby śmiertelne i cztery ranne to bilans 3 wypadków drogowych, do jakich doszło wczoraj i dziś nad ranem.

Reklamy

 

W sobotę około godziny 4 nad ranem, na drodze krajowej nr 17, w miejscowości Sitaniec, doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-letni mieszkaniec gminy Rachanie, kierując volkswagenem, nagle zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku doznanych obrażeń kierowca poniósł śmierć na miejscu. 43-latek podróżował sam i najprawdopodobniej nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Reklamy

Do drugiego śmiertelnego wypadku doszło w sobotę tuż po godzinie 19 w miejscowości Płonka, w powiecie krasnostawskim, na drodze wojewódzkiej nr 837. Kierowca audi A8, podczas wymijania z pojazdem jadącym z naprzeciwka, potrącił pieszego. 65-letni mieszkaniec gminy Rudnik szedł prawą stroną jezdni w terenie zabudowanym, ale nieoświetlonym. Nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.

Kolejny wypadek miał miejsce w niedzielę przed godziną 3 rano, w miejscowości Przypisówka, w powiecie lubartowskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 24-letni kierowca seata na łuku drogi stracił panowanie, zjechał na pobocze i dachował. W samochodzie jechało 5 osób. Wszyscy podczas dachowania wypadli z auta. Niestety, jedna z pasażerek, 23-letnia mieszkanka gminy Kock, zginęła na miejscu wypadku. Cztery osoby trafiły do szpital. Kierujący był trzeźwy.

Reklamy

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.

 

źródło i fot. KWP Lublin

Fotografie z wypadków w miejscowości Przypisówka oraz Sitaniec.

 


 

Zobacz też:

REGION – Zderzenie karetki z audi. Wypadek zarejestrowała kamera monitoringu

REGION – Zderzenie osobówki z tirem. Nie żyje 25-letni mężczyzna

POWIAT – Pechowiec z powiatu hrubieszowskiego. Miał jednego dnia dwie stłuczki w Zamościu