27 września 2023

Trzy tragiczne wypadki w regionie – ZDJĘCIA

Do trzech tragicznych wypadków doszło wczoraj i dziś na drogach regionu – koło Zamościa, Chełma i Lubartowa.

Reklamy

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj, około godziny 1 w nocy w powiecie zamojskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący busem marki Mercedes Sprinter, jadąc drogą krajową nr 17 w miejscowości Kalinowicie potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię pod nadjeżdżający pojazd.

W wyniku odniesionych obrażeń, 61-letni pieszy zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący busem obywatel Ukrainy był trzeźwy.

Reklamy

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, a także biegły z zakresu wypadków drogowych. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

***

Reklamy

Z kolei wczoraj, około godz. 15, w miejscowości Kamienna Góra w powiecie chełmskim, doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzystki. Wstępnie ustalono, że 31-letni kierowca volkswagena golfa najechał na tył jadącej w tym samym kierunku rowerzystki.

W wyniku potrącenia, 55-letnia cyklista zmarła wskutek odniesionych obrażeń.

***

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło również dziś około godz. 5.30 w miejscowości Niedźwiada w powiecie lubartowskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Opel Vectra 33-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w przepust, a następnie w drzewo.

W wyniku odniesionych obrażeń kierujący pojazdem zginął na miejscu.

(info i fot. KWP Lublin)


Zobacz też:

Uderzył ciężarówką w samochód obsługi drogi S-12. Kierowca nissana zdążył uciec – ZDJĘCIA

Uderzył ciężarówką w samochód obsługi drogi S-12. Kierowca nissana zdążył uciec – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie