22 lipca 2024

Twierdza: Kolorowe samochody powalczą o tytuł Najbardziej Kobiecego Auta Roku

Już za kilka dni Galerię Twierdza w Zamościu „opanują” kolorowe samochody, które powalczą o tytuł Najbardziej Kolorowego Auta 2016. Wystawa Kolorowych Aut ruszy 16-go kwietnia i potrwa aż do 30-go kwietnia włącznie.

Reklamy


W czasie trwania wystawy będzie można obejrzeć wyjątkowe modele samochodów zaprojektowane i stworzone z myślą o kobietach: auta stylowe, bezpieczne, luksusowe limuzyny oraz najnowsze modele odpowiadające motoryzacyjnym trendom. Nie zabraknie takich marek jak: Mitsubishi, Honda, Jeep, Volvo, Mazda, BMW, Skoda, Volkswagen, Fiat, Suzuki, Hyundai oraz Dacia.

A które auto zasłuży na tytuł Najbardziej Kobiecego Auta 2016? O tym zdecydują klienci Galerii Twierdza w Zamościu, którzy wezmą udział w plebiscycie. Należy w dniach 16-30 kwietnia wypełnić kupon i wrzucić do urny znajdującej się w punkcie informacyjnym. Na kuponie należy uzasadnić swój wybór. Na uczestników plebiscytu czeka nagroda główna: samochód MITSUBISHI z pełnym bakiem, na weekend. Zwycięzca plebiscytu oraz Najbardziej Kobiece Auto roku ogłoszeni zostaną już 2 Maja. Regulamin konkursu będzie dostępny w punkcie informacyjnym orazw siedzibie organizatora.

Reklamy


Więcej informacji na:

www.facebook.com/GaleriaTwierdzaZamosc

Reklamy