Twierdza Zamość: Do wygrania karty zakupowe o wartości 1000 zł.

Galeria Twierdza Zamość zaprasza do udziału w loterii promocyjnej, w której można wygrać 12 kart podarunkowych na zakupy w sklepach Galerii, o wartości 1000 zł każda. Loteria rozpoczęła się 21 marca 2015, a kończy 18 kwietnia 2015 wielkim finałowym losowaniem.

Reklamy

 

Co zrobić, aby wygrywać w loterii?


Wystarczy zrobić zakupy w sklepach Galerii na kwotę minimum 100 zł, w okresie trwania loterii. Następnie udać się na stoisko loteryjne, aby okazać paragony.

Po okazaniu paragonów przy stoisku, należy wypełnić kupon loteryjny, oddać do opieczętowania i wrzucić do urny. Po okazaniu paragonu na wielokrotność 100 zł, otrzymuje się jeden kupon loteryjny za każde udokumentowane 100 zł, ale nie więcej niż 5 kuponów za 1 dowód zakupu.

Final loterii i losowanie nagród odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku, około godziny 17.00 na terenie galerii, na specjalnie przygotowanej scenie. W losowaniu biorą udział kupony, zebrane w urnie, ze wszystkich dni loterii. Aby odebrać nagrodę, należy być obecnym na finałowym losowaniu wraz z opieczętowanymi paragonami z okresu loterii, dowodem osobistym lub innym dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Szczegółowe zasady akcji określa regulamin dostępny w Punkcie Promocyjnym.