28 września 2023

Udusił podczas kłótni swoją dziewczynę

Lubelscy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o zabójstwo swojej znajomej. Oboje mieszkali razem w Lublinie. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że między nimi mogło dojść do kłótni, podczas której mężczyzna udusił 26-latkę.

Reklamy


W sobotę policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali 25-latka podejrzanego o zabójstwo 26-latki. Oboje mieszkali razem w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że w miniony czwartek między nimi mogło dojść do kłótni, podczas której 25-latek udusił swoją znajomą. Ciało 26-latki zostało odnalezione następnego dnia wieczorem przez jej rodzinę.

W sobotę rano podejrzewany o zabójstwo 25-latek został zatrzymany przez kryminalnych oraz policyjnych wywiadowców z KMP w Lublinie. 25-latek przyznał się do winy. Usłyszał zarzuty zabójstwa. W sobotę został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Reklamy

Za zabójstwo grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywocia. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Lublin – Południe w Lublinie.

 

 

źródło: KWP Lublin

Reklamy