Region

Zamknij

Ukradł auto, bo... chciał się pomodlić [ZDJĘCIA]

mae 07:04, 13.07.2023
Skomentuj Ukradł auto, bo... chciał się pomodlić [ZDJĘCIA]

57-latek ukradł Audi wykorzystując fakt, że auto nie było zamknięte, a wewnątrz znajdowały się kluczyki i dokumenty. Później wyjaśniał, że zabrał samochód, gdyż chciał pojechać do kościoła... i się pomodlić.

- W niedzielny poranek dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży osobowego Audi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że auto stało z tyłu gospodarstwa pod wiatą garażową. Niestety nie było zamknięte, a wewnątrz osobówki znajdowały się kluczyki i dokumenty, a w bagażniku elektronarzędzia.

Mężczyzna przyznał, że słyszał dźwięk silnika, ale był przekonany, że autem odjeżdża członek rodziny. Gdy właściciel zorientował się, że samochód został skradziony, zaalarmował Policję. Nie podejrzewał jednak nikogo o kradzież jego własności - relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z KMP w Białej Podlaskiej.

Policjanci szybko ustalili, że udział w kradzieży może mieć znany im 57-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski, który może znajdować się na terenie powiatu łosickiego.

Mundurowi podczas patrolu zauważyli poszukiwane auto, którym kierował 57-latek. Mężczyzna został zatrzymany, a auto ze znajdującym się w nim sprzętem trafiło do właściciela.

W trakcie wyjaśnień 57-latek oświadczył policjantom, że "zabrał Audi, gdyż chciał pojechać do kościoła i... się pomodlić".

Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło i fot. KMP w Białej Podlaskiej

Śmiertelny wypadek podczas jazdy próbnej

https://lubiehrubie.pl/region/smiertelny-wypadek-podczas-jazdy-probnej/

(mae)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%