Uwaga! Konwój z transportem ogromnej maszyny. Będą utrudnienia w ruchu

W związku z planowanym przejazdem pojazdów nienormatywnych, będą utrudnienia w ruchu.

Reklamy

Lubelska Policja informuje, że w związku z planowanym w dniach 21-23 listopada 2022 roku przejazdem pojazdów nienormatywnych, możliwe będą utrudnienia na trasie: wjazd S17 – węzeł Ryki Północ – S17 – węzeł Kurów Zachód – S12/S17 – węzeł Lublin Sławinek – S19 – węzeł Kraśnik Północ – S19 – węzeł Lasy Janowskie. Transport będzie się odbywał w godzinach 22:00 – 6:00.

– Cały transport składa się z czternastu zestawów transportowych podzielonych na trzy konwoje – informuje mł. asp. Renata Szpakowska z KWP w Lublinie. – Do przewozu największych elementów wykorzystywane są zestawy o bezprecedensowych wymiarach – szerokość 9 m, długość 74 m i waga ok. 260 ton, co łącznie z ładunkiem wynosi 500 ton. Składają się z ciągnika balastowego ciągnącego zestaw, dwóch wielkich platform i drugiego ciągnika balastowego – pchającego, który zamyka zestaw. Pozostałe transporty (składające się z jednego ciągnika i platformy) są szerokości od 6 do 8 m i długości 35 – 40 m.

Reklamy

­

W związku z przejazdem pojazdów nienormatywnych może dojść do spowolnienia lub wstrzymania ruchu. Policjanci proszą o zachowajcie ostrożności.

­

źródło i fot. Policja Lubelska


Zobacz też:

Kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa lawecie, a ta uderzyła w pieszych. 5 osób rannych [WIDEO]

Kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa lawecie, a ta uderzyła w pieszych. 5 osób rannych [WIDEO]


Zerknij na Instagram →