13 lipca 2024

Uwaga na trudne warunki drogowe! Karambol 4 aut na DK-17 – 4 osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

W wyniku trudnych warunków drogowych, doszło do wypadku drogowego z udziałem 4 pojazdów. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Reklamy

Wczoraj, po godzinie 18, na drodze krajowej numer 17 na trasie Lublin – Zamość, w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny, 70–letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski kierujący samochodem marki Audi, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki BMW. Tym autem podróżowały dwie osoby, a kierowcą był 33-latek z gminy Zamość.

W wyniku zdarzenia, w tył BMW uderzył jadący za nim 56-letni mieszkaniec gminy Łaszczów kierujący fordem. W zdarzeniu uczestniczył także ciągnik siodłowy marki Mercedes, w którego naczepę uderzyło audi.

Reklamy

Kierowca audi i jego 16-letni pasażer, a także kierujący BMW, 33-latek i jego 36-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca forda oraz 42-letni obywatel Ukrainy, który kierował ciężarowym mercedesem, nie odnieśli żadnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin, a policjanci kierowali ruch na wyznaczone objazdy.

Reklamy

­

(info i fot. KPP Krasnystaw)


Zobacz też:

Na podwójnym gazie przez granicę…

Na podwójnym gazie przez granicę…

LubieHrubie na Twitterze