20 lipca 2024

W czasie snu zaatakował byłą żonę i jej partnera! Potem popełnił samobójstwo

52-letnia kobieta oraz 60-letni mężczyzna zostali zaatakowani młotkiem podczas snu. Oboje trafili do szpitala. 60-latek jest w stanie ciężkim. Niedługo później policjanci odnaleźli ciało byłego męża 52-latki.

Reklamy

Zgłoszenie o tragicznych wydarzeniach w gminie Strzyżewice, w powiecie lubelskim, policjanci otrzymali dziś, około godziny 1:30 w nocy.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jednego z domów na terenie gminy Strzyżewice wszedł sprawca, który zaatakował młotkiem śpiących 52-latkę oraz 60-latka. Następnie uciekł. W wyniku zdarzenia, poszkodowani doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyzna jest w stanie ciężkim. Już pierwsze informacje ze sprawą wiązały byłego męża 52-latki – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Policji. – Policjanci z Bychawy od razu wszczęli alarm dla jednostki i rozpoczęły się intensywne poszukiwania mężczyzny. Nad ranem, ciało 54-latka odnaleziono w okolicy Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo.

Reklamy

­

Obecnie trwają policyjne i prokuratorskie czynności. Prowadzone są oględziny i badany dokładny przebieg wydarzeń. Dotychczasowe ustalenia wskazują na to, że w miejscu, gdzie doszło do tragedii, nie odnotowano interwencji w związku z przypadkami przemocy w rodzinie.

Reklamy

źródło: Policja Lubelska, fot. arch. lubiehrubie


Zobacz też:

Tragiczny finał poszukiwań

Tragiczny finał poszukiwań


Zerknij na Instagram →