W wyniku zderzenia z fordem ursus rozpadł się na części

Wyjaśniane są okoliczności zderzenia osobówki i ciągnika rolniczego, do którego doszło wczoraj około godz. 23 na trasie Korczów – Majdan Stary w powiecie biłgorajskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca Forda najechał na tył ciągnika rolniczego, który wyniku zdarzenia rozpadł się na kilka części.

Reklamy

 

Wczoraj około godziny 23 policjanci udali się na trasę Korczów – Majdan Stary, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Ford i ciągnika rolniczego Ursus.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia, 54-latek z Biłgoraja, który kierował fordem, najechał na tył ciągnika rolniczego. W wyniku tego zdarzenia Ursus z zaczepionym kultywatorem, urwanymi elementami karoserii i silnika oraz oderwanymi kołami wylądował na dachu w rowie.

Kierowca ciągnika 46-latek z gminy Biłgoraj oraz kierowca Forda zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju. Mężczyźni byli trzeźwi. Kierowca ciągnika nadal pozostaje w szpitalu. Obecnie trwa szczegółowe ustalanie przyczyn tego zdarzenia.

 

źródło i fot. KPP Biłgoraj