Wczoraj na drogach Lubelszczyzny doszło do 5 wypadków – 3 osoby zginęły, 5 zostało rannych. Policja apeluje o rozwagę przed świętami (ZDJĘCIA)

Wczoraj na drogach Lubelszczyzny doszło do 5 wypadków, w których 3 osoby zginęły, a 5 zostało rannych. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze – szczególnie, że zbliża się okres świąt wielkanocnych.

Reklamy

Wczoraj drogach województwa lubelskiego doszło do 5 wypadków drogowych, w których rannych zostało 5 osób, a 3 zginęły.

Pierwsze z tragicznych zdarzeń miało miejsce w Urszulinie na drodze krajowej numer 82, gdzie doszło do zderzenia motorowerzysty z mercedesem. 71-latek z gminy Urszulin poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierująca mercedesem 44-latka z powiatu lubelskiego z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Reklamy

Do kolejnych dwóch śmiertelnych wypadków drogowych doszło w powiecie lubelskim.

Tuż po godzinie 17, na drodze S-17 w rejonie węzła Sławinek, 32-letni kierowca toyoty, jadąc prawym pasem uderzył w stojącego na tym pasie opla. W wyniku zderzenia, do szpitala został przetransportowany 67-letni kierowca opla i jego 61-letni pasażer. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kierowca zmarł w szpitalu.

Kolejny tragiczny wypadek miał miejsce przed godziną 19 na drodze powiatowej w miejscowości Pociecha, gdzie kierujący samochodem marki Skoda, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. W wyniku odniesionych obrażeń, 46-letni mieszkaniec gminy Puławy zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tych tragicznych zdarzeń i apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

­

(info i fot. KWP Lublin)


Zobacz też:

Chcąc się napić w trakcie jazdy – skończyło się dachowaniem (ZDJĘCIA)

Chcąc się napić w trakcie jazdy – skończyło się dachowaniem (ZDJĘCIA)