Wepchnęli 12-latka do bagażnika i wywieźli bo… chcieli go nastraszyć

Policjanci zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn, którzy pozbawili wolności 12-latka. Siłą wepchnęli chłopca do bagażnika samochodu i przewieźli po terenie jednego z osiedli w Chełmie.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 14, na jednym z osiedli w Chełmie. Przypadkowa osoba zauważyła, że dwaj mężczyźni wpychają siłą do bagażnika BMW chłopca i odjeżdżają. O zdarzeniu natychmiast zawiadomiła Policję.

Bardzo szybko policjanci odnaleźli na terenie Chełma samochód, którym poruszali się sprawcy. W związku ze sprawą zatrzymano troje mieszkańców Chełma – 22-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 20 i 23-lat.

Pokrzywdzonym jest 12-letni chłopiec. Przez kilka minut zatrzymani wieźli go w bagażniku samochodu, a następnie wypuścili grożąc pobiciem, jeśli powie komuś o tym, co się stało. Sprawcy chcieli chłopca nastraszyć, ponieważ miał konflikt z siostrą jednego z nich. 12-latek w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń.

W środę kobieta i młodszy z mężczyzn zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty. Zastosowano też wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Z 23-latkiem czynności procesowe będą wykonywane dzisiaj.

­

(info i fot. KMP Chełm)


Zobacz też:

Pijany 15 latek odwoził znajomych z imprezy

Pijany 15 latek odwoził znajomych z imprezy


MAKBET (CIEMNA NOC…)

Makbet (Ciemna noc…)