Werbkowice: Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury

W dniu 8 marca 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Impreza miała charakter lokalny i skierowana była do wszystkich Pań z Gminy Werbkowice. Płeć piękna nie zawiodła – sala widowiskowa zapełniła się po brzegi.

Reklamy

Na scenie zaprezentowały się grupy działające przy Gminnym Ośrodku Kultury.Kółko teatralno-literackie przedstawiło kilka skeczy, oczywiście o tematyce kobiecej. Swoje piosenki zaprezentowała również Kapela Podwórkowa „STAH”. Wielkie ”salwy śmiechu” towarzyszyły występowi  kabaretu „SZARA EMINENCJA”. Panowie przebrani  „za baby” dali popis swojej gry aktorskiej. Na koniec kilka piosenek zaśpiewali panowie z zespołu Max-Dance.

Podczas imprezy wszystkie panie częstowały się pysznymi ciasteczkami, herbatką i kawką, a symboliczne tulipany wręczyli paniom Dyrektor Gok-u pan Andrzej Osuch oraz radny i sołtys w jednej osobie pan Stanisław Stachniuk. Rozrywkowy klimat koncertu sprawił, że panie opuściły salę  w wyśmienitym humorze – niech trwa on cały rok.

zdjęcia »

 

 

źródło: GOK Werbkowice