28 września 2023

Werbkowice: Spotkanie informacyjne „Dostęp do Internetu w oparciu o technologię światłowodową w Werbkowicach”

W związku z planowanym rozpoczęciem inwestycji pt. „Dostęp do Internetu w oparciu o technologię światłowodową w Werbkowicach” zapraszamy wszystkich mieszkańców Werbkowic na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 24 lutego 2013 roku o godz.15:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach.

Reklamy

W związku z planowanym rozpoczęciem inwestycji pt. „Dostęp do Internetu w oparciu o technologię światłowodową w Werbkowicach” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili” zapraszamy wszystkich mieszkańców Werbkowic na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 24 lutego 2013 roku o godz.15:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach.

W zebraniu udział wezmą przedstawiciele inwestora firmy Promax oraz Urzędu Gminy Werbkowice. Na spotkaniu przedstawiony zostanie zakres planowanej inwestycji oraz zaprezentowane możliwości technologii światłowodowej, w której inwestor planuje wybudować sieć teleinformatyczną.

Reklamy

Osoby fizyczne oraz podmioty będące właścicielami nieruchomości zainteresowane wybudowaniem przyłącza światłowodowego w ramach projektu będą mogły złożyć wyrażenie zgody na wykonanie przez inwestora takiego przyłącza.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Werbkowic.

Reklamy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Dotacje na Innowacje” „Inwestujemy w Waszą przyszłość”.


Źródło: UG Werbkowice