Wicemiss PWSZ wystąpiła w teledysku

Warto wziąć udział w konkursie Miss PWSZ w Zamościu. Coś o tym wie studentka pedagogiki Katarzyna Noworol, która wystąpiła w opublikowanym niedawno teledysku Jako Tako „Całe miesiące”.

Reklamy

 

Odezwali się do mnie na Facebooku wokaliści zespołu. Zainteresował ich mój profil, a zwłaszcza to, że zostałam vicemiss naszej uczelni. Z tego względu zaproponowali mi udział w teledysku, bo szukali właśnie ciemnowłosej dziewczyny – mówi studentka PWSZ.

Teledysk powstawał w gorącym dla niej czasie, tuż przed sesją na uczelni, ale poradziła sobie ze wszystkim. Klip był nagrywany w różnych miejscach m.in. w Zakopanem, w Nałęczowie, w Zamościu, w Tomaszowie Lubelskim. Katarzynie aktorsko partnerował Arkadiusz Mamczur, model i perkusista zespołu Malibu. Realizacją zajęło się studio Elfi.

Udział w klipie muzycznym to niejedyne filmowe doświadczenie Katarzyny Noworol. Wcześniej statystowała w serialu „Ukryta prawda”, a ostatnio wzięła udział w nagraniach do nowego filmu fabularnego, w którym będzie ją można zobaczyć w scenach na siłowni z Borysem Szycem i Pawłem Domagałą. Premiera filmu przewidziana jest na przyszły rok, póki co jego tytuł i fabuła są osnute mgłą tajemnicy. Na pewno będziemy bacznie śledzić aktorskie poczynania studentki PWSZ.

 

 

MS

„Skafander. Bezpłatna Gazeta Akademicka” 2017, nr 13 (105), s. 1