Wjechał w idące poboczem kobiety i uciekł nie udzielając im pomocy

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Krasnymstawie na ul. Kolonia Krakowskie Przedmieście. W zdarzeniu ranne zostały dwie idące poboczem kobiety, a sprawca odjechał z miejsca nie udzielając im pomocy.

Reklamy

 

We wtorek o godz. 20,30 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Kolonia Krakowskie Przedmieście. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący busem potrącił dwie idące poboczem kobiety, po czym odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając im pomocy.

Pokrzywdzone mieszkanki gminy Krasnystaw w wieku 27 i 39 lat trafiły do szpitala. Policyjne czynności prowadzone w tej sprawie, oględziny miejsca zdarzenia, rozpytania świadków doprowadziły do 41-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia, gromadzą materiał dowodowy, przesłuchują świadków. Po zapoznaniu się z materiałami prokurator zdecyduje  o dalszym losie zatrzymanego.

 

 

źródło i fot. KPP Krasnystaw