Wpadł z narkotykami przez awanturę z rodzicami

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 42-letniemu mieszkańcowi gm. Komarów, który wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej. Wezwani do awantury policjanci, ujawnili w mieszkaniu i na terenie gospodarstwa mężczyzny, 19 dorodnych krzewów konopi i blisko 270 gramów suszu narkotycznej rośliny.

Reklamy

 

Wczoraj w południe policjanci z Łabuń otrzymali wezwanie do jednej z miejscowości w gm. Komarów. Tam, według zgłoszenia z rodzicami awanturować się miał ich 42-letni syn. Przybyli na miejsce policjanci zażegnali rodzinny spór, ale ich uwagę przykuła informacja, że sprawca awantury może zażywać narkotyki.

Policjanci sprawdzili więc posesję. Wówczas okazało się, że na terenie gospodarstwa prosperuje domowa uprawa konopi indyjskich. Za budynkami gospodarczymi i w foliowym tunelu, mundurowi ujawnili 19 krzewów marihuany. Niektóre z nich wysokością sięgały blisko 2 metrów. Nie były to jedyne narkotyki ujawnione w gospodarstwie 42-latka. Stróże prawa zabezpieczyli również susz narkotycznej rośliny o wadze blisko 270 gramów.

Reklamy

Pod zarzutem uprawy i posiadania środków odurzających 42-latek trafił do policyjnego aresztu. Dziś zostanie przesłuchany. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za zarzucane mu czyny grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.źródło i fot. KMP Zamość