WSHE – uczelnia otwarta dla przyszłych studentów

Wielkimi krokami zbliżają się matury. Po nich absolwenci szkół średnich być może podejmą decyzję o dalszej edukacji na studiach. Już w środę, 16 marca, Wyższa Szkoła Humanistyczno Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu zaprezentuje swoją ofertę przyszłym studentom podczas Dni Otwartych.

Reklamy

Na wszystkich, którzy zdecydują się przybyć na Dni Otwarte, czeka wiele atrakcji.

Przyszli studenci i miłośnicy służb mundurowych będą mogli wysłuchać wykładu dr mjr rez. Marka Gąski pt. „Czym jest kierunek bezpieczeństwo narodowe?” I ppłk Marka Kwietnia pt. „ICE – In Case of Emergency…”. Ponadto zaplanowano pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i tresury psów policyjnych, a także prezentację policyjnego sprzętu, jakim dysponują stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Ciekawie zapowiada się też wizyta uczestników Dni Otwartych na terenie 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu, gdzie będzie okazja przyjrzeniu się z bliska sprzętowi wojskowemu, jaki mają na wyposażeniu nasi żołnierze na misji w Afganistanie. Udział w Dniach Otwartych WSH-E zapowiedzieli przedstawiciele Narodowych Sił Rezerwowych, Wojskowej Komendy Uzupełnień i Polskiego Czerwonego Krzyża.

Dla wszystkich przybyłych będzie czekał poczęstunek w postaci pysznej, wojskowej grochówki.

***

Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna
w Zamościu