24 września 2023

Wybory Miss Lata Zamojszczyzny

W sobotę 7 lipca w klubie VIVA w Hrubieszowie odbyły się Wybory Miss Lata Zamojszczyzny. Niestety, żadna z hrubieszowskich Pań nie zdecydowała się na kandydowanie w konkursie. A szkoda, bo główną nagrodą była wycieczka do Tunezji.

Reklamy

br />Do konkursu stanęło 10 dziewcząt z Zamojszczyzny w wieku od 16 do 21 lat, które zaprezentowały się w kreacjach sportowych, sukniach ślubnych, strojach kąpielowych i kreacjach wieczorowych.

Jury w składzie:
Rafał Fedaczyński – Mistrz polski w chodzie sportowym,
Krzysztof Krasnowski – Autokomis DEALER,
Maciej Łyko – lubiehrubie.pl,
Mariusz Parol – Kronika Tygodnia,
Mariusz Pietryna – VIVA CLUB,
Krzysztof Skrok – VIVA CLUB,
Robert Zglinicki – Foto ROBEX,
po burzliwych obradach przyznało trzy tytuły.

Reklamy

Drugą Wicemiss Lata Zamojszczyzny wybrano Ewelinę Jędrzejewską(20 lat). Ewelina otrzymała ufundowany przez Autokomis DEALER bumbox firmy Phillips.
Pierwszą Wicemiss Lata Zamojszczyzny została Kinga Suchowierzch (16 lat), która pojedzie na ufundowaną przez VIVA CLUB i Autokomis DEALER wycieczkę do Tunezji.
Miss Lata Zamojszczyzny została wybrana Magdalena Miszczyszyn, 19-latka z Tomaszowa Lubelskiego, absolwentka Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Tomaszowie Lubelskim. Magda pojedzie na wycieczkę do Tunezji ufundowaną przez VIVA CLUB.
Miss Publiczności została Ewelina Jędrzejewska – w nagrodę otrzymała ufundowany przez firmę ROBEX cyfrowy aparat fotograficzny.

Dziewczęta do prezentacji przygotowała i całość imprezy poprowadziła Danuta Muzyczka.

Reklamy

Gratulujemy nie tylko nagrodzonym – słowa pochwały należą się wszystkim dziewczętom, przede wszystkim za odwagę!!!

zobacz zdjęcia >>