Wykład Palikota na WSHE

W związku z 10-leciem powstania Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu, zapraszamy na CYKL SPOTKAŃ JUBILEUSZOWYCH WSHE.

Reklamy

Spotkania będą odbywały się każdego miesiąca i będą miały charakter wykładów otwartych – wygłaszanych przez znane osobistości nauki, sztuki, kultury, polityki i biznesu.

Na spotkania zapraszamy studentów, młodzież, władze, media i wszystkich mieszkańców Zamościa i regionu.

Cykl rozpocznie wykład Pana Posła RP Janusza Palikota 26 listopada o godzinie 13.00 w budynku Collegium Novum (ul. Koszary 54, Zamość) Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu.

Janusz Palikot
(ur. 26 października 1964 w Biłgoraju) – polski biznesmen, pisarz, poseł na Sejm V i VI kadencji. Student Wydziału filozofii na KUL i absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Jest właścicielem Grupy Jabłonna, współwłaścicielem Polmosu Lublin S.A., twórcą sukcesu wytwórni win Ambra, współwłaścicielem wydawnictwa Słowo/Obraz Terytoria oraz tygodnika Ozon. Do czerwca 2005 był wiceprezesem Polskiej Rady Biznesu i Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskał mandat poselski.

W 2003 roku ukazała się książka „Myśli o nowoczesnym biznesie” autorstwa Janusza Palikota oraz profesora nauk ekonomicznych Krzysztofa Obłoja. W marcu 2007 ukazała się autobiografia Janusz Palikota pod tytułem „Płoną koty w Biłgoraju”.

ZAPRASZAMY !!!