20 czerwca 2024

Wymijanie ciężarówek zakończone wywróceniem jednej z nich [ZDJĘCIA]

Kierujący ciężarowym Manem, wymijając się z drugą ciężarówką jadącą z przeciwka, chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, po czym pojazd przewrócił się na bok.

Reklamy

Wczoraj około godz. 13, do dyżurnego komisariatu w Puławach wpłynęło zgłoszenie o tym, że na drodze z Nałęczowa do Markuszowa, w miejscowości Góry przewrócił się samochód ciężarowy, a kierowca jest zakleszczony w pojeździe.

Na miejsce skierowano patrol z komisariatu w Kurowie oraz funkcjonariuszy ruchu drogowego, a także straż pożarną.

Reklamy

Czytaj: Chciał rozpalić w piecu benzyną, spalił dom [ZDJĘCIA]

– Na miejscu policjanci zastali przewrócony na bok samochód ciężarowy marki typu dźwig. Kierowcy na szczęście nic się nie stało, pierwszej pomocy udzielili mu strażacy.

Reklamy

53-letni mieszkaniec Warszawy był trzeźwy. Z jego relacji wynika, że w trakcie wymijania się z innym pojazdem ciężarowym, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, samochód stracił przyczepność i przewrócił się na bok.

Zobacz: 16-latek uciekał BMW przed Policją… Wziął auto, by przewieźć 15-letnią koleżankę [ZDJĘCIA]

Na czas wypompowywania paliwa ze zbiorników Mana droga była zablokowana. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia i kierowali na objazdy. Po uprzątnięciu ciężarówki z drogi ruch został przywrócony – informuje komisarz Ewa Rejn-Kozak z KMP w Puławach.

Zobacz też:

Groźny wypadek koło Sitna. Kierowca Audi wjechał pod pociąg [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło i fot. KMP w Puławach