Wymyśl projekt – w nagrodę otrzymasz wsparcie finansowe i wyjedziesz do Brukseli

Dla kreatywnych, spragnionych wyzwań i przedsiębiorczych. Dla takich właśnie studentów działających w kołach naukowych lub innych organizacjach prof. Lena Kolarska-Bobińska, Poseł do Parlamentu Europejskiego organizuje KONKURS NA PROJEKT. Wystarczy zebrać grupę składającą się z 3. do 5. studentów oraz wymyślić projekt, który mógłby się przysłużyć Lublinianom lub Lubelszczyźnie. A w nagrodę otrzymać wsparcie finansowe projektu oraz wyjechać z całą grupą do Brukseli.

Reklamy

Biuro Poselskie prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej, Poseł do Parlamentu Europejskiego, ogłosiło KONKURS NA PROJEKT skierowany do kół naukowych, organizacji studenckich i grup nieformalnych(powstałych na potrzeby konkursu).

Konkurs polega na przygotowaniu opisu projektu, który grupa chciałaby zrealizować, a który przysłużyłby się mieszkańcom Lublina lub regionu. Może to być projekt skierowany do studentów, do dzieci, do osób starszych, ale nie tylko. Jego formuła jest dowolna – mogą to być konferencje, debaty polityczne, warsztaty, spotkania, happeningi.

„Zależy nam na wykorzystaniu potencjału, jaki drzemie w kołach naukowych i organizacjach działających na lubelskich uczelniach. Z sygnałów, jakie do nas docierają od młodych osób lub ich opiekunów wiem, że mają oni liczne pomysły, ale niejednokrotnie brak im funduszy na ich realizację. Dlatego, chcemy wykorzystać ten potencjał, udzielając studentom wsparcia finansowego i merytorycznego przy realizacji projektu” – mówi Beata Chrostek, asystentka prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej i koordynatorka projektu.

Zwycięzcy konkursu będą mogli otrzymać wsparcie finansowe projektu i zrealizować go wraz z prof. Leną Kolarską-Bobińską, Poseł do Parlamentu Europejskiego. Ponadto, na członków zwycięskiej grupy czeka kilkudniowy wyjazd do Brukseli w ramach wizyty studyjnej w Parlamencie Europejskim.

 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 20 marca br. pod adresem e-mail: konkurs@lenalubelska.pl oraz listownie:

Biuro Poseł do Parlamentu Europejskiego

prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej

ul. H. Kołłątaja 3/6a

20-006 Lublin

z dopiskiem „Konkurs na projekt”

Wyślij projekt i miej wkład w rozwój naszego regionu! Więcej informacji na:

www.lenalubelska.pl

www.facebook.com/LenaKolarskaBobinska