Wyniki Nocnych Zawodów Wędkarskich „Wereszyn 2013”

W nocy z soboty 22-go na 23-go rozegraliśmy Towarzyskie Zawody Wędkarskie „Wereszyn 2013”. Łowienie rozpoczęliśmy w sobotę o godzinie 18.00 a zakończyliśmy w niedzielę o 8.00.

Reklamy

Upalne dni i pełnia księżyca złożyły się na prawie całkowity brak brań. Tylko trzech zawodników z dwudziestu czterech startujących zgłosiło ryby do ważenia. Rywalizacja toczyła się o największą rybę zawodów. Zwycięstwo przypadło koledze Talarkowi Ryszardowi za złowienie szczupaka o wadze 1430 g, który połakomił się na tzw. „trupka”. Drugie miejsce zajął Wójcik Robert z jaziem o wadze 610g a trzecie Pikuła Witold także z jaziem 520g. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary. Pomimo tak słabych wyników atmosfera była bardzo miła i wszyscy zadowoleni wrócili po zakończeniu do domów.

 

Wyniki:

I – Talarek Ryszard 1430 pkt

II – Wójcik Robert 610 pkt

III – Pikuła Witold 520 pkt


Gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy na następne zawody, które odbędą się w Prehoryłe nad Bugiem, jeżeli oczywiście stan wody pozwoli je rozegrać. Będą to nocne zawody towarzyskie i planowane są na 07-07-2013 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Koła PZW Mircze.


Info: Koło PZW Mircze

Fot. Robert Wójcik