Dziś, w miejscowości Łopiennik Podleśny, w powiecie krasnostawskim doszło do wypadku autokaru, którego kierowca z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi wjeżdżając do rowu.
Do wypadku autokaru doszło dziś, przed godziną 13 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Podleśny, w powiecie krasnostawskim.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący autokarem obywatel Litwy, z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn zjechał z drogi wjeżdżając do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok.
Autokarem podróżowało 46 osób - dorosłych oraz dzieci. Na miejscu wypadku pomocy poszkodowanym udzieliły załogi karetek pogotowia, strażacy oraz policjanci. Jak wynika z przekazanych informacji - 13 osób (w tym 5 dzieci w wieku od 11 do 14 lat) zostało przetransportowanych do szpitali w Lublinie oraz Zamościu.
W związku z prowadzoną akcją ratunkową, na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku. Kierowca autokaru był trzeźwy.
(info i fot. KPP Krasnystaw)
Zobacz też:
Kolejny tragiczny wypadek koło Zamościa. Zginął 27-latek
https://lubiehrubie.pl/region/kolejny-tragiczny-wypadek-kolo-zamoscia-zginal-27-latek/
[WIDEO]1271[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz