Wypadek na trakcie kolejowym. Nie żyje 42-letni mężczyzna potrącony przez pociąg

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w na trakcie kolejowym w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Pociąg osobowy potrącił znajdującego się na przejeździe kolejowym pieszego. 42-letni mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Reklamy

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 21:15 na trakcie kolejowym w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej.   

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pociąg relacji Dęblin – Biała Podlaska potrącił znajdującego się na przejeździe kolejowym 42-letniego mieszkańca gminy Trzebieszów. W wyniku tego wypadku mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Reklamy

Ponadto ustalono, że zdarzenie zaistniało na remontowanym przejeździe kolejowym, znajdującym się w ciągu komunikacyjnym drogi W 806. Przejazd kolejowy jest zamknięty zarówno dla ruchu kołowego jak też i dla ruchu pieszych.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury ustalają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia, a w szczególności okoliczności w jakich pieszy znalazł się na zamkniętym przejeździe kolejowym.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno kierujących jak też i pieszych,  o zachowanie ostrożności, stosowanie się do znaków drogowych i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa.

 

źródło i fot. KWP Lublin (MJ.)