Wypadek na trasie Włodawa-Okuninka. 4 osoby w szpitalu

Policjanci ustalają przyczyny zdarzeniu drogowego na trasie Włodawa-Okuninka. Wstępne ustalenia wskazują, że ok. 8:30 jadący oplem vectrą 57-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i przy pokonywaniu zakrętu wpadł w poślizg. W rezultacie zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w prawidłowo jadącego forda mondeo.

Reklamy

 

Dzisiaj ok. godz. 8:40 dyzurny włodawskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Włodawa-Okuninka, na drodze W812. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący samochodem osobowym 57-letni mieszkaniec Włodawy podróżujący wraz z pasażerem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg.

W efekcie zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego  forda mondeo. Pojazdem kierował 20-letni mieszkaniec Włodawy podróżujący wraz z matką. Wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego  zostali zabrani do szpitala z obrażeniami ciała. Policjanci kierują ruchem. Droga została zablokowana i jest zorganizowany objazd.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia drogowego i apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

 

 

źródło i fot. KPP Włodawa