Wypadek w Kułakowicach

HrubieszówKułakowice III

Reklamy

3 sierpnia w miejscowości Kułakowice doszło do wypadku drogowego. 25- letnia kobieta kierując samochodem osobowym marki VW Jetta, dojeżdżając do łuku jezdni, zauważyła jadący z naprzeciwka kombajn, który nie miał zdemontowanego hedera.

Wczoraj Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie został telefonicznie powiadomiony, że w miejscowości Kułakowice III miał miejsce wypadek drogowy. Na miejsce udali się policjanci, którzy ustalili, że 25 – letnia kobieta, kierując samochodem osobowym marki VW Jetta, dojeżdżając do łuku jezdni zauważyła jadący z naprzeciwka kombajn, który nie miał zdemontowanego hedera. Kobieta przestraszyła się, gwałtownie zahamowała, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu uderzając w przepust.

Reklamy

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. W wyniku uderzenia zarówno kierująca, jak i dwoje jadących z nią pasażerów doznało ogólnych obrażeń ciała i przewieziono ich do szpitala. Jedna z pasażerek, 34 – letnia mieszkanka gm. Hrubieszów pozostała na obserwacji w szpitalu.

info
KPP w Hrubieszowie

Hrubieszow LubieHrubie 2009