Wypadek w Świerszczowie

W sobotę w miejscowości Świerszczów na drodze krajowej K74 doszło do wypadku drogowego. 28-letni kierujący Oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, podczas skręcania w drogę gruntową, kierującej Renault 36-letniej mieszkance Zamościa. W wyniku tego zdarzenia kierująca, wraz z jej 17-letnią pasażerką trafiły do szpitala. Kierującemu Oplem nic się nie stało.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 14:00 w miejscowości Świerszczów na drodze krajowej K74.

28-letni mieszkaniec Szpikołos, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas skręcania w drogę gruntową kierującej samochodem osobowym marki Renault, 36-letniej mieszkance Zamościa jadącej z naprzeciwka. W wyniku tego zdarzenia, kierująca samochodem marki Renault uderzyła w prawy bok Opla spychając go do przydrożnego rowu, po czym sama wjechała do rowu znajdującego się po drugiej stronie jezdni.

Kierująca Renault oraz jej 17-letnia pasażerka z ogólnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala, gdzie pozostały na obserwacji. Kierującemu Oplem nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.

Policjanci po raz kolejny Apelują do kierowców o bezpieczną i rozsądną jazdę. Zbliża się koniec wakacji, na drogach panuje wzmożony ruch pojazdów. Pamiętajmy, że pośpiech i nerwy to zły doradca. Wszyscy bądźmy odpowiedzialnymi uczestnikami ruchu drogowego.

***

Info
KPP w Hrubieszowie (EK)