Zabezpieczono 360 porcji narkotyków w mieszkaniu dilera

Policjanci z III komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali w środę 21-letniego mieszkańca Lublina. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli blisko 90 g. suszu konopi, wagę elektroniczną oraz woreczki strunowe.

Reklamy

W środę kryminalni z komisariatu III Policji w Lublinie realizując, posiadane informacje weszli do jednego z mieszkań na terenie Lublina. Z ustaleń policjantów wynikało, iż mieszkający tam mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń piwnicznych należących do 21-etniego mieszkańca Lublina, policjanci odnaleźli i zabezpieczyli blisko 90 g. suszu konopi indyjskich. Oprócz tego kryminalni odnaleźli wagę elektroniczną oraz kilkadziesiąt woreczków strunowych przeznaczonych do pakowania porcji narkotyków.

Jak wynika z informacji operacyjnych z takiej ilości zabezpieczonego suszu konopi można przygotować blisko 360 gotowych porcji narkotyków. Młody mężczyzna trafił do policyjnej celi. Dziś zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o dalszym losie mężczyzny.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KWP Lublin (KG)