Zabezpieczono nielegalne automaty do gier hazardowych.

Radzyńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej ujawnili 5 automatów do gier hazardowych. Wszystkie te urządzenia znajdowały się w jednym z lokali na terenie Radzynia Podlaskiego.

Reklamy

 

W trakcie wykonywania czynności służbowych radzyńscy kryminalni ustalili, że w jednym z lokali na terenie Radzynia Podlaskiego, znajdują się nielegalne urządzenia, które służą do prowadzenia gier hazardowych.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego radzyńskiej policji i Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej wspólnie zweryfikowali tą informację. W trakcie prowadzonych czynności zabezpieczyli 5 automatów służących do gier hazardowych wbrew obowiązującym przepisom. Automaty zostały zabezpieczone, natomiast na miejscu funkcjonariusze wykonali szereg czynności, które pozwolą wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Zespół dw. z korupcją i przestępczością gospodarczą Wydziału Kryminalnego KPP w Radzyniu Podlaskim prowadzi walkę z nielegalnym hazardem na terenie powiatu radzyńskiego. Policjanci przypominają, iż urządzanie i prowadzenie gier wbrew przepisom ustawy zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

źródło i fot. KWP Lublin