Zabił żonę, a później popełnił samobójstwo? Policjanci wyjąśniają okoliczności śmierci małżeństwa

Kraśniccy policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, wyjaśniają okoliczności śmierci 57 letniej kobiety i jej 61 letniego męża. Ich ciała wczoraj po południu odnalazł jeden z sąsiadów. Zwłoki zabezpieczone zostały w Zakładzie Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 61 letni mężczyzna najprawdopodobniej najpierw zabił swoją żonę, a później sam popełnił samobójstwo.

Reklamy

Wczoraj po południu kraśniccy policjanci otrzymali informację o ujawnieniu w jednym z domów przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku zwłok 57 letniej kobiety i jej 61 letniego męża. Informacja przekazana została przez jednego z sąsiadów małżeństwa.

Na miejsce wysłana została grupa dochodzeniowo – śledcza. Ciało 57 letniej kobiety odnalezione zostało w mieszkaniu, zwłoki jej małżonka znajdowały się w pomieszczeniu gospodarczym.

Do późnych godzin wieczornych na posesji wykonywane były oględziny. Wszystkie czynności prowadzone były pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kraśniku. Ciała zabezpieczone zostały w Zakładzie Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 61 letni mężczyzna najprawdopodobniej najpierw zabił swoją żonę, a później sam popełnił samobójstwo. 

źródło: KWP Lublin (R.L.R.)