Zamość: Dzień Nowoczesnych Technologii

Na Dzień Nowoczesnych Technologii, 13 czerwca zaprasza do Collegium Novum przy ul. Sienkiewicza 22 Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Reklamy

Uczelnia promuje kierunki techniczne: budownictwo, finanse i rachunkowość oraz informatykę. – Naszym celem jest przekonanie przyszłych studentów, że kierunki techniczne wcale nie muszą być trudne a na pewno są ciekawe i w perspektywie dają ogromne możliwości kariery zawodowej i dobrze płatnej pracy – zaprasza prorektor dr inż. Krzysztof Pancerz.

Zainteresowani budownictwem poznają tajniki przeprowadzania badań wytrzymałościowych najbardziej popularnych materiałów budowlanych. W nowoczesnych laboratoriach tej zamojskiej uczelni podczas warsztatów z projektowania w ArchiCad uczestnicy będą mogli stworzyć swoje pierwsze projekty. A z kolei warsztaty z zakresu budownictwa pasywnego wyjaśnią jakie najnowsze trendy stosuje się w ekologicznych rozwiązaniach z tej dziedziny.

Reklamy

Przyszli finansiści i księgowi dowiedzą się jak działa giełda papierów wartościowych a także poznają podstawowe zasady inwestowania na rynkach polskim i światowym. Co w finansach przedsiębiorstw jest strategiczne a co minimalnie waży o losach firmy uczestnicy dowiedzą się podczas gry finansowej Cash Flow.         

      W sekcji informatycznej natomiast zaprezentowane zostaną komputerowe systemy pomiarowe, a także techniki śledcze w wykorzystywaniu internetu oraz prezentacja eye – trackera, urządzenia, które śledząc ruch gałek ocznych wspomaga projektowanie najskuteczniejszych kampanii reklamowych. Niespodzianka czeka także fascynatów robotyki.

Imprezie towarzyszyć będzie wystawa prac studentów grafiki komputerowej, wykonanej w ramach zajęć Katedry Reklamy, Grafiki Komputerowej i Nowych Mediów WSIiZ w Rzeszowie.  

 

Start 13 czerwca godz. 10.00 w Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22. Zgłoszenia do 10 czerwca należy kierować na email: mbzowka@wszia.edu.pl lub na nr telefonu 601 679 050.