Zamość: Kobiece wieczory w maju

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” serdecznie zaprasza Panie na seanse z cyklu: Kobiece wieczory. W programie majowych spotkań – przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Pedro Almodovara – w 3D.

Reklamy

 

Przed każdym spotkaniem atrakcje i konkursu przygotowane przez sponsorów cyklu. kochanowkie oraz Wiel Przelotni kochankowie (9.05.2013) oraz Wielki Gatsby (23.05.2013). Dla uczestniczek Kobiecych wieczorów w Stylowym, atrakcje i konkursy przygotowane przez sponsorów cyklu.

 

Bilety: 14 zł

Reklamy

 

PRZELOTNI KOCHANKOWIE

9.05.2013, godz. 18:30

„Przelotni kochankowie” opowiadają o pełnym problemów locie relacji Madryt – Meksyk. Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją, oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu – by coś załatwić albo przed czymś uciec. Towarzyszy im trzech szalonych stewardów, którzy zrobią wszystko – dosłownie WSZYSTKO – aby umilić pasażerom każdą chwilę lotu. Pedro Almodóvar obsadził w rolach głównych największe gwiazdy hiszpańskiego kina: Cecilia Roth („Wszystko o mojej matce”), Javier Cámara („Porozmawiaj z nią”), Blanca Suarez („Skóra, w której żyję”), Lola Dueñas („Volver”), Paz Vega („Sex i Lucia), Carmen Machi („Porozmawiaj z nią”), a także Penélope Cruz i Antonio Banderas.

 

WIELKI GATSBY

23.05.2013, godz. 17:45

Film opowiada o nieszczęśliwej miłości w czasach prohibicji i gangsterów na tle Nowego Jorku lat 20 ubiegłego wieku. Miejscowy milioner Gatsby po 11 latach spotyka swoją dawną miłość Daisy. Mężczyznę i kobietę łączył kiedyś romans, jednak ich drogi rozeszły się z powodu różnić klasowych. Gatsby wyjechał w poszukiwaniu bogactwa, a Daisy nie czekając na niego, wyszła za mąż za majętnego Toma. Po latach dochodzi między nimi do spotkania. Dawni kochankowie próbują na nowo wzbudzić uczucia do siebie.