Zamość: Kobiece wieczory w Stylowym

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza wszystkie Panie na seanse z cyklu: KOBIECE WIECZORY w STYLOWYM. W programie: wyjątkowe filmy oraz konkursy z nagrodami i niespodzianki dla Pań.

Reklamy

Już 7 lutego 2013 polecamy trzymający w napięciu hiszpański thriller zatytułowany „Niemożliwe”. To niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami w 2004 roku. Na kolejnym spotkaniu – 21 lutego 2013 zobaczymy najnowszy obraz Jacka Borcucha „Nieulotne”. Film zakwalifikowany do grona najlepszych produkcji świata w elitarnych selekcjach festiwalu w Sundance i MFF Rotterdam 2013.

Bilety: 14 zł

Reklamy

 

7 lutego 2013, godz. 18:30

NIEMOŻLIWE

Tajlandia, 2004 rok. Maria i Henry wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

 

21 lutego 2013, godz. 18:30

NIEULOTNE

Historia miłosna Michała i Kariny, pary polskich studentów, którzy poznają się podczas wakacji w Hiszpanii. W beztroski czas i rajski krajobraz wdziera się jednak rzeczywistość rodem z najgorszego snu. Życie bohaterów zostaje wystawione na niechcianą próbę… W obsadzie aktorzy młodego pokolenia: Jakub Gierszał (Sala samobójców) oraz Magdalena Berus (Bejbi blues).