Zamość: Maraton Filmowy Saga Zmierzch

Zbliża się premiera najnowszej części Sagi Zmierzch. Najbardziej oczekiwany film sezonu – „Saga Zmierzch. Przed świtem. Część 2” – 16 listopada na ekranach kin!

Reklamy

15 listopada – specjalnie dla fanów Edwarda, Belli i Jacoba, Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowało wyjątkowy maraton „Saga Zmierzch” z premierą najnowszego filmu.

 

Rozpoczęcie maratonu o godz. 22:00.

Reklamy

 

W programie:

Saga  Zmierzch: Przed świtem. Część 1

Saga Zmierzch. Przed świtem. Część 2 – premiera!

 

Cena biletu na maraton: 25 zł.

 

SAGA ZMIERZCH. PRZED ŚWITEM. CZĘŚĆ 1

Po pięknym ślubie i hucznym weselu Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Brazylii. Na cudownej rajskiej wyspie młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży, która staje się początkiem pełnych dramatyzmu wydarzeń. Narodziny dziecka wzbudzą zainteresowanie Volturi – przywódców świata wampirów, a także zmuszą Jacoba (Taylor Lautner) do wyboru między przyjaźnią a miłością. Ostateczną decyzję podejmie także Edward. Podaruje Belli nieśmiertelność, ale czy zdąży na czas i czy uda mu się ocalić to, co kocha najbardziej?

 

SAGA ZMIERZCH. PRZED ŚWITEM. CZĘŚĆ 2

Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Po narodzinach córki Renesmee, rodzina Cullenów postanawia bronić je przed oskarżeniami rodziny Volturi. Twierdzą oni, że przyjście na świat dziecka było niezgodne z ustanowionym przez nich prawem. Edward (Robert Pattinson) i Bella (Kristen Stewart) postanawiają zrzeszyć wampiry z całego świata, aby te broniły ich dziecko przed rodziną Volturi. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie.