Zamość: Spartakiada Dzieci i Młodzieży przełożona

Komitet Organizacyjny informuje, iż z uwagi na panujące niekorzystne warunki atmosferyczne zaplanowana na dzień 9 kwietnia 2013r. (wtorek) II Zamojska Spartakiada Dzieci i Młodzieży – Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka i Senatora Jerzego Chróścikowskiego zostaje przełożona na dzień 22 kwietnia (poniedziałek) 2013r.

Reklamy

 

Jednocześnie zwracam się z uprzejmą prośbą do tych szkół, które już zgłosiły swój udział w Spartakiadzie o ponowne potwierdzenie swojego uczestnictwa. Informuję ponadto, iż zapisy dotyczące przebiegu czasowego Spartakiady, miejsc oraz informacje zawarte w jej regulaminach pozostają aktualne.

Serdecznie zapraszam do udziału w II Zamojskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka i Senatora Jerzego Chróścikowskiego, która odbędzie się dnia 22 kwietnia br.

Reklamy

Za Państwa pośrednictwem proszę o podanie do publicznej wiadomości w/w informacji z jednoczesnym zaproszeniem reprezentacji szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów uczelni Zamojszczyzny do udziału w zawodach sportowych.

 


W imieniu Komitetu Organizacyjnego

(-) Sławomir Zawiślak

Poseł na Sejm RP