Zamość: Świadkowie Jehowy zapraszają na swój kongres

Świadkowie Jehowy zapraszają wszystkich mieszkańców naszego regionu na kongres. Będzie na nim omawiana treść szczególnej wypowiedzi Jezusa Chrystusa, zanotowanej w Ewangelii według Jana 17:17 „Słowo twoje jest prawdą”. Tak też brzmi myśl przewodnia tego kongresu, który odbędzie się w Zamościu na stadionie OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Reklamy

Świadkowie Jehowy zgodnie ze słowami Jezusa uważają Biblię za najbardziej wiarygodny przewodnik oraz źródło praktycznych wskazówek w dzisiejszych trudnych czasach. W programie zgromadzenia znajdziemy odpowiedzi na kilka intrygujących pytań, na przykład: Gdzie można znaleźć prawdę? Jaką korzyść możesz z niej odnieść ty i twoja rodzina? Usłyszymy również ciekawy wykład publiczny zatytułowany „Co to jest prawda?”

Jednym z głównych punktów programu zgromadzenia będzie chrzest.

Reklamy

To trzydniowe zgromadzenie odbędzie się w dniach od 12 do 14 lipca 2013 roku. Wstęp na zgromadzenie jest wolny, nie przeprowadza się też żadnych zbiórek pieniędzy. Świadkowie Jehowy zaczęli już wręczać specjalne zaproszenia na ten kongres. W tej kampanii bierze udział na terenie lubelszczyzny około 100 zborów Świadków Jehowy. Około 10 000 osób wysłucha programu zgromadzenia na stadionie.

W całej Polsce odbędzie się 13 zgromadzeń w 10 miastach. Na całym świecie jest przeszło 7 600 000 Świadków, zorganizowanych w ponad 108 000 zborów.

 

www. jw.org