Zapraszamy do Parku linowego w Krasnobrodzie!

Park Linowy w Krasnobrodzie powstał w 2010 roku i od początku zyskał sympatię turystów oraz stałych mieszkańców Krasnobrodu. Można śmiało powiedzieć, że stał się dodatkową atrakcją nie tylko dla osób aktywnie spędzających czas i szukających mocnych wrażeń ale także dla tych, którzy pragną pokonać własne słabości.

Reklamy

Park jest położony tuż przy brzegu Zalewu Miejskiego, a jego trasa została zawieszona w koronach drzew na wysokości od 5-10 metrównad ziemią. Znajdujące się poniżej mokradła oraz płynąca struga z pewnością dostarczają dodatkowych emocji pokonującym podniebny szlak.

Obecnie Park składa się z 11-tu umiarkowanie trudnych przeszkód, a ich pokonanie zajmuje – w zależności od sprawności psychofizycznej uczestników – od 20 minut nawet do ponad 1 godziny. Całość zakończona jest dwoma efektownymi zjazdami tyrolskimi!

Przed wejściem na platformy każdy z uczestników wyposażony zostaje w kask, uprząż oraz atestowany sprzęt alpinistyczny i przechodzi obowiązkowe szkolenie. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom na górze, jeszcze na ziemi instruktorzy zapoznają ich z technikami posługiwania się sprzętem asekuracyjnym.

Emocje dla każdego gwarantowane…!

 

Więcej informacji na www.linowypark.pl.

GALERIA: http://linowypark.pl/galeria.html