5 marca 2024

Zapraszamy na 29 Finał WOŚP lubelskich kucharzy i poszukiwaczy – ZDJĘCIA

Stowarzyszenie Lubelscy Kucharze Dzieciom oraz Stowarzyszenie Lubelska Grupa Poszukiwaczy, serdecznie zapraszają na 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 r.

Reklamy

Startujemy o 11.00 vis-à-vis „Starej Winiarni” przy ulicy Rynek 7.

Jest to jedyne takie miejsce w Lublinie. Sklep połączony z pubem winnym, w którym można zasmakować przekąsek z najwyższej jakości składników. Pomimo trudnej sytuacji w branży gastronomicznej, właściciele otworzyli swoje serca i drzwi dla nas i wszystkich, którzy przyjdą nas wspomóc. W lokalu będzie można napić się ciepłej herbaty lub kawy.

Reklamy

Serce przedsięwzięcia stanowić będzie opalana drewnem, prawdziwa kuchnia polowa, w której gotować będziemy zjawiskowy staropolski żur oraz królową poligonów – grochówkę. Oczywiście przy zachowanym reżimie sanitarnym.

Naszą akcję wspiera również piekarnia „Emark”, która zaopatrzy nas w pieczywo. Wypiekany tam chleb i tradycyjne cebularze, z powodzeniem uzupełnią wydawany ciepły posiłek.

Zaplecze gastronomiczne zapewnia firma „Gastro 4 You”

Nieocenioną pomoc przy kwestowaniu zapewnią jak co roku Spartans ASG, GHR Związek Orła Białego, Joint Task Force Raider.

Serdecznie zapraszamy!

(info, grafika, fot. SLKD, SKGP / Paweł Cygan)


Hrubieszowski finał WOŚP: Przedmioty do licytacji, jak licytować

Hrubieszowski finał WOŚP: Przedmioty do licytacji, jak licytować


LubieHrubie na Instagramie