Zapraszamy na Dni Otwarte UPZ – WIDEO

Przed nami trzy niesamowite dni, podczas których będziemy mogli poznać Uczelnię Państwową w Zamościu. W dniach 23-25 marca od godziny 10:00 odbędą się online Dni Otwarte UPZ.

Reklamy

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilu Uczelni na Facebooku. Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć UPZ od środka, zadać pytanie wykładowcom, porozmawiać ze studentami oraz dowiedzieć się o interesującym kierunku studiów. Każdy chętny będzie mógł wirtualnie zwiedzić m.in. pracownie komputerowe, laboratoria mechaniki, pracownie umiejętności pielęgniarskich, laboratoria językowe, pracownię pedagogiczną oraz pracownię bezpieczeństwa narodowego. Prowadzącymi wydarzenie będą studenci – członkowie Samorządu Studenckiego, którzy opowiedzą o studiach w UPZ i zaletach studenckiego życia. 

 

–  23 marca – chętni będą mogli zwiedzić online Instytut Humanistyczno-Medyczny UPZ i dowiedzieć się, jak wyglądają studia na kierunkach: filologia angielska, pedagogika i pielęgniarstwo

–  24 marca – poznamy działalność Instytutu Społeczno-Ekonomicznego UPZ, który oferuje studia na kierunkach: bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość oraz turystyka i rekreacja

–  25 marca – odwiedzimy Instytut Techniczno-Informatyczny UPZ i dowiemy się, jak wyglądają studia na kierunkach: informatyka, logistyka oraz mechanika i budowa maszyn.

 

Odwiedź UPZ na profilu:

https://www.facebook.com/uczelniapanstwowazamosc


(info, wideo, fot. UPZ Zamość)


Zobacz też:

Mechanika i budowa maszyn w UPZ z pozytywną oceną PKA – ZDJĘCIA

Mechanika i budowa maszyn w UPZ z pozytywną oceną PKA – ZDJĘCIA

LubieHrubie na YouTube