Zaproszona na ślub – ukradła nowożeńcom otrzymane od gości pieniądze

Nietypowy finał miało sobotnie przyjęcie weselne, w trakcie którego ktoś ukradł nowożeńcom otrzymaną od gości gotówkę. Sprawca ukradł około 20 tys. zł. z zaparkowanego przed lokalem samochodu.

Reklamy

 

Do tej nietypowej kradzieży doszło w minioną sobotę podczas odbywającego się w Białej Podlaskiej przyjęcia weselnego.

W trakcie trwania imprezy nowożeńcy zorientowali się, ze z ich zaparkowanego przed lokalem samochodu w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęły pieniądze otrzymane od gości weselnych. W sumie łupem złodzieja padło znajdujące się w teczce około 20 tys. zł.

Zawiadomienie o przestępstwie zostało złożone  w niedzielę. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Ku zdziwieniu młodej pary w kręgu podejrzeń mundurowych znalazło się kilkoro gości weselnych. Policjanci  ustalili osoby, które mogły mieć dostęp do auta.

Jak się okazało, wśród wytypowanych osób znalazł się faktyczny sprawca kradzieży. Okazała się nią 29-letnia mieszkanka powiatu bialskiego. Wczoraj usłyszała zarzuty kradzieży co najmniej dwudziestu tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do winy.  

Obecnie trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionej gotówki.

 

źródło: KWP Lublin