Zderzenie Audi z pociągiem

Do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem samochodu i pociągu doszło wczoraj na przejeździe kolejowym na Drodze Straceń w Biłgoraju. Kierujący Audi 24-latek z gm. Obsza nie dostosował prędkości jazdy do panujących trudnych warunków drogowych i chcąc uniknąć wjechania pod nadjeżdżający pociąg uderzył w przydrożny słupek a następnie tyłem pojazdu uderzył w lokomotywę.

Reklamy

 

Do zderzenia Audi z pociągiem towarowym doszło wczoraj około godz. 15.00 w Biłgoraju na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Droga Straceń.

Jak wstępnie ustalili policjanci 24-letni kierowca osobówki, trzeźwy, niedostosował prędkości jazdy do panujących trudnych warunków na drodze, i chcąc uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym pociągiem uderzył w przydrożny słupek a następnie tylnym bokiem samochodu uderzył w lokomotywę. Poobijany 24-latek trafił do szpitala na obserwację.

Panujące warunki atmosferyczne nie sprzyjają kierowcom, śliska nawierzchnia jezdni znacznie wydłuża drogę hamowania samochodu. Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu i ostrożną oraz bezpieczną jazdę!

 

 

źródło i fot. KPP Biłgoraj