Zderzenie czterech aut koło Zamościa. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci w szpitalu

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Chomęciska Małe. Uszkodzeniu uległy cztery pojazdy, cztery osoby z ogólnymi potłuczeniami zostały przewiezione do szpitala.

Reklamy

 

Przed godziną 18.00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Chomęciska Małe zderzyły się cztery pojazdy. Z ustaleń policjantów zamojskiej drogówki wynika, że 23-letnia kierująca Chryslerem Voyagerem jadąc w kierunku Lublina najechała na tył samochodu m-ki Ford Focus, który zwolnił w związku z przebudową mostu, a ten uderzył w stojący przed nim Renault Kangoo, który z kolei wjechał w poprzedzającego go Forda Mondeo.

Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przez prawie trzy godziny były utrudnienia na miejscu zdarzenia.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierującej zatrzymane zostało prawo jazdy, ponadto okazało się że samochód m-ki Chrysler nie miał ważnych badań technicznych.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia i apelują o większą ostrożność na drogach.źródło i fot. KMP Zamość