Zderzenie karetki z Lanosem. Nie żyje pasażerka ambulansu

Policjanci z Ryk ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 10.00 na trasie K-48. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący karetką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z Lanosem. W wyniku zdarzenia pasażerka karetki poniosła śmierć na miejscu.

Reklamy

 

Do tragicznego w skutkach  zdarzenia doszło wczoraj po godz. 10.00 na trasie K-48 na wysokości miejscowości Zosin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący karetką, mieszkaniec powiatu puławskiego, w wyniku nie udzielenia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z osobowym lanosem.

Siła uderzenia była na tyle duża, że  karetka zakończyła jazdę w przydrożnym rowie. W  wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 67-letnia pasażerka karetki, mieszkanka powiatu ryckiego. Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przez kilka godzin na trasie odbywał się ruch wahadłowy.źródło i fot. KPP Ryki