23 września 2023

Zderzenie na DK-12. Dwie osoby przewiezione do szpitala. Poszukiwany jasny bus i jego kierowca

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Stołpie pod Chełmem. W wyniku zderzenia samochodów osobowych dwie osoby zostały przewiezione do szpitala na badania.

Reklamy

 

Dzisiaj przed godz. 7: 00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Stołpie na drodze krajowej nr 12.

Nieustalony dotychczas kierujący, wyprzedzając kolumnę jadących w kierunku Chełma aut, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Opel.  

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia kierujący Oplem zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadące tam dwa samochody marki Kia i Toyota. Dwie kobiety kierujące pojazdami z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala na badania.

Policjanci na miejscu ustalają okoliczności zdarzenia, Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

Reklamy

Policja poszukuje kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia busem jasnego koloru, który ma uszkodzony przód. Prosi również o kontakt osoby, które widziały tę niebezpieczną sytuację na drodze (tel. (82) 560-10-00, 112).

 

Więcej: FOTO

http://www.dziennikwschodni.pl/chelm/wypadek-na-k12-trwaja-poszukiwania-bialego-busa,n,1000204620.html

 

źródło i fot: KMP CHełm