Zderzenie samochodu osobowego z cysterną i busem. 6 osób w szpitalu

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Moszczanka. Na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 17 i 48 zderzyły się trzy pojazdy. W wyniku zdarzenia sześć osób odniosło obrażenia. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklamy

Wczoraj około godziny 22.30 w miejscowości Moszczanka na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 17 i 48 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 21-letni mieszkaniec pow. siedleckiego kierujący pojazdem marki Audi nie dostosował się do znaku „ stop” wjeżdżając na skrzyżowanie. Doprowadził do zderzenia z ciężarówką poruszającą się drogą z pierwszeństwem przejazdu w stronę Warszawy.

Zderzenie było tak silne, że samochód ciężarowy, którym kierował 43-latek z pow. biłgorajskiego, po kilkunastu metrach przewrócił się. Na skutek zderzenia pojazd audi zderzył się z nadjeżdżającym dostawczym oplem, którym kierował mieszkaniec pow. puławskiego.

W wyniku zdarzenia sześć osób trafiło do szpitala w Lublinie oraz Puławach. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak ustalili funkcjonariusze, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

źródło: KWP Lublin (J.W.)