Zderzenie Toyoty z ciężarówką. 4-letni chłopiec przewieziony do szpitala

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Janów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie tył jej pojazdu został uderzony przez nadjeżdżający samochód ciężarowy.

Reklamy


Dzisiaj po godzinie 8.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Janów na drodze krajowej nr 12.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili wstępnie, że kierująca samochodem marki Toyota Yaris 26-letnia mieszkanka gminy Chełm straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie tył jej samochodu został uderzony przez nadjeżdżający samochód ciężarowy, którym kierował 44- letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

W wyniku tego zdarzenia jadący z nią 4-letni chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.źródło i fot. KMP Chełm